• Обновено
SHEEGIOR Гроздобер Шупливи Цвет Anklet Нога Накит Секси Лето Плажа, Боса Сандала Anklets за Жените Синџир Глуждот Хривнија Подарок

SHEEGIOR Гроздобер Шупливи Цвет Anklet Нога Накит Секси Лето Плажа, Боса Сандала Anklets за Жените Синџир Глуждот

Buyers rating:
-40 % DEN 86.00
DEN 143.52

Залиха


Точка БР : A0125 A Шарм Нараквици боја : Гроздобер Сребрена Боја Додатоци материјал : Алуминиумски Додатоци позлата : Сребро-обложено Алки & Нараквици големина : Нараквица Должина 25cm, Прст Периметар за 12cm Прст Синџир Нараквици тежина : 1 peice Нараквици тежина за 16g Превозот инструкции 1 : Цел повеќе $5, Бесплатен превозот од Кина регистрирани воздух mail Превозот инструкции 2 : Цел помалку $5, Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Плаќање : Alipay/TT/LC/Кредитна картичка/Зачувам/Western Union/Money Gram Повод : Годишнина, Подароци, Партија, и Други Накит пакет : OPP вреќа Место на производство : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Должина:
Anklet length about 25cm+5cm
Број На Модел На:
A0125A
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SHEEGIOR
Пол:
Унисекс
Секси Anklets Боја:
Гроздобер Сребрена Боја
додатоци материјал:
Легура
Додатоци Позлата:
Сребро-Обложено
Нога накит големина:
Anklet Должина околу 25см+5cm, 16g/парче
Превозот Инструкции 1:
Цел повеќе $5, Бесплатен превозот од Кина регистрирани воздух mail
Превозот Инструкции 2:
Цел помалку $5, Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
плаќање:
Alipay/TT/LC/Кредитна картичка/Зачувам/Western Union/MoneyGram
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија, Други
накит пакет:
OPP вреќа
Место на Производство:
Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди