• Обновено
Жените Лето Pinup Нерегуларни јака Капа Ракав Секојдневен Партија Bodycon Обвивка Рокабили Colorblock Слабеење Office Бизнис фустан

Жените Лето Pinup Нерегуларни јака Капа Ракав Секојдневен Партија Bodycon Обвивка Рокабили Colorblock Слабеење

Buyers rating:
-15 % DEN 911.00
DEN 1071.84

Залиха


Топло Добредојде во продавница
1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да ја купите. да може да се меша цел.
2) ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
3) Пакет : 1x се облекуваат ( Ова е само фустан , Слики не се вклучат и други додатоци. )
Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина. Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. Поради фустан се мери со рака, може да има 2-3 cm грешка.
4) ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор .
100% сосема нов
Големина упатство
Азија
Големина
НАС
Големина
Велика БРИТАНИЈА
Големина
АУ
Големина
Биста
Погоден за
Половината
Погоден за Хип
Погоден за Должина
за
S S(2) 4 6 75 СМ 79 ЦМ 62 СМ 66 CM 84 СМ, 85 СМ - - M S(4) 6 8 80 СМ 85 CM 66 СМ ОД 70 СМ 89 CM 85 СМ - - L M(8) 10 12 85 СМ 90 СМ ДО 72 СМ 76 CM 95 СМ 86 СМ - - L XL(12) 14 16 90 СМ 95 СМ 77 CM 81 СМ 100 CM 86 СМ - - XXL L(14) 16 18 95 СМ 100 CM 81 СМ 85 CM 106 CM 86 СМ - -

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
плетење Памук,Lanon
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Асиметрични
Силуета:
Молив
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
На 64 С * М * Л * XL * XXL фустан, здолниште
Сезоната:
Пролет / лето / фустани
Пол:
девојка Жените Тенок женски носат на Работа фустан
фустан должина:
Различна висина, различни позиции здолниште
Забелешка:
Измијте со ладна вода само
стил:
Партиски Носат Опремени ОЛ Работа фустани
Боја:
црна, црвена зелена

Најдобри понуди