• Обновено
95% нови за климатизација компјутер одбор коло SE76A623G01A SE76A623G01 одбор добра работа

95% нови за климатизација компјутер одбор коло SE76A623G01A SE76A623G01 одбор добра работа

Buyers rating:
DEN 2496.00

Залиха

Известување за потпишување : купувачи тоа треба да биде во предниот дел на курир, отворете го прозорецот за да се провери дали лекот е комплетна и приемот на стоката. Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи. Ако најдете некој проблем, ве молиме да одбие да го потпише и да ги преземат слики или видео, контактирајте со продавачот да го реши проблемот.Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати трошоци(само за поддршка на EMS за враќање превозот метод),И декларираната вредност е 10 ако цел, тогаш се согласи Гаранција : 2 месеци гаранција е обезбедена за нови производи. Купувачи внимание, а доколку работата не е точен, за да предизвика штета на краток спој на не проблеми со квалитетот и чипс, и така натаму, не се во доменот на нашата гаранција. Ако купувачот не го проверка на стоката и знак за пакетот, не продавачот е одговорност, ве молиме да знаат!!
Драги пријатели ,Кога ќе се потврди нарачката, ве молиме проверете уште еднаш вашиот стар одбор модел.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас. Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас, ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.

Основни карактеристики

Тип:
Клима Уред Делови
сертификација:
CE
Примена:
Дома

Најдобри понуди