• Обновено
Facever Ласерски Зрак Holographic Виножито Телефон Случај За iPhone 6 6S 4.7 инчен Холограмот Рефлексивни Сјајна Шарени Мек Силикон Маска

Facever Ласерски Зрак Holographic Виножито Телефон Случај За iPhone 6 6S 4.7 инчен Холограмот Рефлексивни Сјајна

Buyers rating:
-30 % DEN 264.00
DEN 376.32

Залиха

ние ќе ги провери строго, ако Само во случај доби оштетени производ, ве Молиме контактирајте со нас.Повратни информации
Ако се чувствувате задоволни, ве молиме да ни даде на 5 ѕвездички, тоа ќе биде најголемиот поттик за нас и за вас да се создаде подобра услуга.7 инчен Холограмот Рефлексивни Сјајна Шарени Мек Силикон Маска
Опис На Производот :
Купувачот Читање
1.
А За Царински И Тарифни
Поштенски парцела генерално не се произведуваат тарифи, но различни земји царинските прописи, царинење време ќе бидат различни, ве молиме навремено следење на информации, контактирајте ги вашите локални поштата ако е потребно.Наплата & Политика
Бидејќи тоа е меѓународен транспорт, трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на производот.За Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање :
2. Тоа може да достигне повеќе од 200 земји и региони.Секој напор само за да ви даде подобро чувство, придружени со искрена. На крај, ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам многу за вашата поддршка.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. Ние и ветуваме дека сите налози ќе бидат издадени во рок од четири дена. ние ќе спроведе ревизија во согласност со специфичните околности на производи за да им помогне да се реши овој проблем, ќе имате можност да уживате во повеќе попусти.Facever Ласерски Зрак Holographic Виножито Телефон Случај За i Phone 6 6 S 4.За Испорака
А Превозот И Предавање
Ние ќе земе различни канали според карактеристиките на стоката за превоз . Бидејќи на различни канали за да пратите информации за дисплејот време ќе бидат различни, поштенски парцели обично 1-4 дена покажа дека меѓународната курир обично 1-2 дена, ако се судрите со конгестија, следење на информациите за време на екранот ќе биде продолжен.

Основни карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6s
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6
Карактеристики:
Instagram, Ласерски Виножито
Големина:
4.7 inch
дизајн:
Апстракт,Транспарентен,Сјајна,Симпатична,Мат,Ткаеше,Егзотични,Геометриски
Бренд Име:
Facever
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6, iPhone 6S
боја:
Злато, Сребро.
Материјал:
Меки Силиконски Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни, Анти-нула, Shockproof
Тип:
Ласерски Виножито Случај
Функција:
Јасно, Анти-удар, Анти-нула
Мало Пакување:
No
Трговија на големо:
10% Попуст На Повеќе Од 3 Чешниња

Најдобри понуди