• Обновено
Почетник NBR јога мат 10мм фитнес, јога мат мат безбедно и заштита на животната средина 1830 година*610*10мм NBR мат многу боја за да изберете

Почетник NBR јога мат 10мм фитнес, јога мат мат безбедно и заштита на животната средина 1830 година*610*10мм

Buyers rating:
-25 % DEN 285.00
DEN 379.20

Залиха


Напомена : Овој мат не се носат во торба.
Боја : Црвена/Виолетово/Сино/Црна/Сива/Портокал/Розова/Роуз црвена/зелена Трева/Темно зелена/Жолта/Небото сино.
Ако опцијата немаат боја кои ви се потребни,ве молиме контактирајте со продавачот да се провери или оставете порака кога местото цел,ви благодарам.
[ Име на производ NBR јога мат
[ Текстура на материјал со Висока густина NBR гума
[ Карактеристика ] : имаме добра еластичност, мазна, не се лизга; висока густина NBR, изолација перформанси се одлични, ефикасно блокирање на ладно земјата и влажна; светлина квалитет, мал волумен, лесен за носење, убавина, супериорен материјал, мека на допир, не содржи хемиско надразнување, невкусна заштита на животната средина, а не човекот алергични, безбедно и удобно
[ цел Овој производ е погоден за јога сала и семејна употреба. Вежба може да биде на мат не сите јога, Пилатес, аеробик вежба, седат прозорци, pushups, и но, исто така, може да се користи за отворен излети, кампување, на плажа одмор, бебе да ползи, игри за деца, стари лица фитнес за да го отвори патот.
[ Производ големина : 183*61*1.0 cm
[ Производ во боја Боја : виолетова, сина, црвена, зелена, розова, црна, сива и така натаму може да се прилагоди според потребите на клиентите.
[ Диливери експрес ] : поддршка преку курир и Yuantong express. Голема количина на логистика испорака или автомобил дистрибуција!
детали за производот

Основни карактеристики

боја:
Црна, Портокалова, Црвена, Светло Жолта, Темно Сива
Број На Модел На:
S-YG07
Должина:
183cm*61cm
Дебелина:
10 mm (Почетно)
Материјал:
NBR
Текстурата на материјалот:
NBR
Тежина:
820 (g)
НЕМА.:
YG-6110
Место на Потекло:
Shaoxing
Обработка на прилагодување:
Yes
Категории на производи:
јога мат
Спецификации:
1830 година*610*10мм (CM)
Боја:
Црвена, виолетова, сина, црна, сива, портокалова, розова, црвена роза, светло зелена, d

Најдобри понуди