• Обновено
девојки обука резервоарот powermesh назад балет leotards dancewear CS0307 возрасни бургундија класичен костим gymnastic leotards

девојки обука резервоарот powermesh назад балет leotards dancewear CS0307 возрасни бургундија класичен костим

Buyers rating:
DEN 907.20

Залиха

9 / парче НАС 17. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Повратни информации : 1.9 / парче НАС 10.9 / парче НАС 15.
Големина(cm) XS# S# M# О# XL# 2 XL# Должина 58-64 62-68 66-72 70-76 72-78 74-80 Градите 70-76 74-80 78-84 82-88 86-92 90-96 Половината 56-60 58-64 60-68 64-72 68-76 72-80 Хип 70-76 72-80 78-88 82-92 86-96 92-104 Висина 145-149 150-154 155-159 160-164 165-169 170-174 Тежина 42-45kg 45-50kg 50-55kg 55-60kg 60-63kg 63-65kg
Answer : ___________________________ Note :
1.9 / парче НАС 17. кога ќе се стави ред , ве молиме контактирајте со продавачот whith 24 часа, ако сакате да го направите враќање или замена,Custom sizes не може да се враќа или заменува, освен ако тоа не е во ред големини направени или проблеми со квалитетот постои. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, припадност и сл.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.9 / парче НАС 6. Може да ви обезбеди OEM услуга?
Да, ние работиме на OEM наредби. Можете да направите нов производ, ако јас понуда дизајн и примероци?
Да,можеме да го прифатиме. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. Ние ќе испрати балет ТУТУ во рок од 10-20 дена(другите во рок од 5 дена) откако вашата уплата е завршен. Дали ви се нудат dropshipping услуга?
Да,ние го правиме.9 / парче
НИ 17. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Но, вашите квантитет мора да стигне до нашите MOQ. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако сакате да се добие што порано или итно,препорачуваме да изберете локација за подигнување на испорака метод,превозот времето потребно за about3-7daysif користење на курирската служба DHL. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Основни карактеристики

Големина:
S 150-154cm, M 155-159cm, L 160-164cm, XL 165-169cm, 2XL 170-174cm
Бренд Име:
Birsals
Материјал:
Памук,Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CS0307
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Памук lycra
Танц Стил:
Балет Танц
Место на onigin:
Кина(Копно)
Големина:
S,M,L,XL,2XL
време на испорака:
1-3 дена
Поставата:
Со Поставата
Пол:
жени,возрасни,девојки,дами
Соодветна возраст:
16-45 години возрасни
превозот:
Бесплатен превозот
Тип На Производ:
Leotards

Најдобри понуди