• Обновено
Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 8.0 MP Модул За IP68 A9 водоотпорен телефон MTK6582 Quad core 4.3 инчен Бесплатен превозот

Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 8.0 MP Модул За IP68 A9 водоотпорен телефон MTK6582 Quad core 4.3

Buyers rating:
-9 % DEN 873.00
DEN 959.52

Залиха


Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 8.0 MP Модул За IP68 A9 водоотпорен телефон MTK6582 Quad core 4.3 инчен Бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Blackview
Број На Модел На:
A9

Најдобри понуди