• Обновено
Висок Квалитет на Метал РК 1:10 Задниот Браник Бул Бар за Axial SCX10 РК Роботот RC4WD II D90

Висок Квалитет на Метал РК 1:10 Задниот Браник Бул Бар за Axial SCX10 РК Роботот RC4WD II D90

Buyers rating:
-45 % DEN 871.00
DEN 1584.00

Залиха


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Направен од висок квалитет на метални материјали. Лесно да се инсталира и издржливи во употреба. Мала тежина и преносни да се носат. Одговара : Axial SCX10 РК Роботот RC4 WD II D90 Спецификации : Материјал : Метал Боја : Црна Пакет Листата : 1 PCS

Основни карактеристики

Бренд Име:
RcAidong
Материјал:
Метал
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Најдобри понуди

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28