• Обновено
2017 нова архитектура модел колекции фудбал слика 50pcs размер 1:50--1:75 модел на градење спортски личности palying фудбал

2017 нова архитектура модел колекции фудбал слика 50pcs размер 1:50--1:75 модел на градење спортски личности

Buyers rating:
-0 % DEN 810.00
DEN 810.24

Залиха

com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Ви благодариме! : )

За НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во пекинг, во Моментов,се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Слика
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . SF50-75 Објект Пластични Материјали Главната Боја Бела Точка Околу Големината Scale1/50 H : 36mm, Scale1/75 H : 25мм Објект Форма Модел троседот за architectrual модел патот декорација Објект Useage
Одговара architectrual модел декорација, или Други рачно изработени Занаетчиски DIY.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Контактирајте со НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време) на Секое прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

Основни карактеристики

боја:
H 36mm Скала 50, H 25мм Скала 75
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SHUNSHENGMODEL
Количината на Предмети во Собата:
50
Број На Модел На:
SF50
Скала:
1
Предупредување:
Нема Јадење
Тема:
Роботи
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Пластични Профили
Број На Модел На:
1/50 ,1/75
Место на Потекло:
Пекинг, Кина
is_customized:
Yes
Hight:
Ж-36mm

Најдобри понуди