• Обновено
10мм Удар На 0,2 Kg Држи Сила DC 12V 1А Електромагнетниот Electromagnet

10мм Удар На 0,2 Kg Држи Сила DC 12V 1А Електромагнетниот Electromagnet

Buyers rating:
DEN 406.08

Залиха

Име на производ DC Електромагнетниот Electromagnet Тип HCNE1-0837, Отценети Напон 12 V DC Номинална Струја 1А Акција Форма Притисни Оценет Удар 10мм, 0.2 kg Големината на Телото(Приближно) 3.6 x 2.7 x 2cm / 1.4"x 1.1" x 0.8" (L*W*H) Цилиндар Големина(Приближно) 4.2 x 0.7 cm / 1.6" x 0.3" (L*D) Кабел Должина(Приближно) 22cm / 8.6" (Секој) Надворешен Материјал Метал, Електронски Делови Главната Боја на Тон Сребро.

Основни карактеристики

Структура:
како опис шоу
Материјал:
како опис шоу
Притисок:
како опис шоу
моќност:
како опис шоу

Најдобри понуди