• Обновено
beibehang Големи Сопствени Позадини 3D Позадина Носталгични Леб Разговараат Ресторан Инструментално Позадина Ѕид

beibehang Големи Сопствени Позадини 3D Позадина Носталгични Леб Разговараат Ресторан Инструментално Позадина

Buyers rating:
-43 % DEN 930.00
DEN 1632.00

Залиха

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот .
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Други Политики : · Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа.
1 s quare метар = 1pcs. 3 s quare метар =3pcs .

Основни карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Гроздобер
huang:
16384480

Најдобри понуди