• Обновено
2017 Декоративни Tapestry Плетени Уметност рачно изработени Памук Ѕид Виси 25X75 CM Tapestry за Дома Свадба Градина Оркестарот Пад на Превозот

2017 Декоративни Tapestry Плетени Уметност рачно изработени Памук Ѕид Виси 25X75 CM Tapestry за Дома Свадба Градина

Buyers rating:
-13 % DEN 556.00
DEN 638.88

Залиха


Опис :
Направени од 3ММ core памук јаже
Завеса Големина : 25*75см
Одличен објект за декорирање на вашиот дом врати,ѕид,прозорецот
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува :
1x tapestry
1.Ако не сте задоволни Со Објектот,ве Молиме Контактирајте со нас За Решавање на Проблемите.
2. 5 Ѕвезда Повратни информации ,Ние ќе им Понуди $1-$2 Попуст за вашата Следна Цел.

Основни карактеристики

Големина:
25X75cm
Бренд Име:
icosy
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Dobby
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
правоаголник
Шема:
Цврста
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ХГ-DA14802@#Q001
is_customized:
Yes
Тепих Продажба:
од парче
Рамка:
No
Чистење Тип:
Рака Мие
Шема:
Плетени
дизајн:
Други
Број На Модел На:
ХГ-DA14802@#Q001
Големина:
25X75cm

Најдобри понуди