• Обновено
Голема Големина Цртан филм рачно изработени Висок Квалитет Chidren Игра Музика маслени Слики за Дома Декор Убаво Gifrs Не Врамени

Голема Големина Цртан филм рачно изработени Висок Квалитет Chidren Игра Музика маслени Слики за Дома Декор

Buyers rating:
-39 % DEN 659.00
DEN 1080.00

Залиха


Ве молиме контактирајте ја нашата по-продажбата на услугата ако имате следниве проблеми :
1) примените работи
оштетување и кршење
2) не ја прими стоката
Забелешка : Бидејќи делото е 100% чист рачно изработени, на физички дела не се 100% , како прикажани
слики.
За враќање на стока и услуга по продажбата
Ние и ветуваме дека стоката ќе купи од нас се 100% рачно изработени,
Овие се на страна слики од страна на нашиот искусен и талентирани уметници .
2)Стандардна Бесплатни Меѓународни цената што ќе го избере поштенски воздух парцела (Кина Пост, Хонг Конг Пост,
Сингапур Пост, E Пакет),стоката ќе биде пристигнал околу 15 до 35 работни дена, најбрзо ќе биде
15 работни дена, ако транспорт процес се судрите со природни непогоди и други причини, вашиот
стоката може да биде доцна за 5 до 8 работни дена, ве молиме почекајте трпеливо.
3)Ако сакате да ја прими стоката побрзо, можете да го изберете EMS, DHL,UPS-от, но треба да се плати за
надоместокот .
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат
пред да наддавање/купување.
4)Можете да контактирате со нас за време на испорака, ако сакате да купите голем број на стоки . Сличноста на копии се над 90%, под нормални околности, физичките работи е
повеќе реални, поубав од прикажаните слики , може да бидат сигурни да го купат !
. За нас, вашиот комплетен
задоволство е нашата најголема желби. Бидејќи работата се произведува на побарувачката, па ние не се прифатат
ако ви се врати стоката без било какви причини.Ова е рака-насликани сликата.
Голема Големина Цртан филм 100% рачно изработени Висок Квалитет Chidren Игра Музика маслени Слики за Дома Декор Убаво Gifrs Не Врамени
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи
Слика & Calligraphy , пејзажи маслени
Клиенти цел :
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики
Примена :
Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка :
Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот :
Група Маслото На Платно
Promoiton :
Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Клучен Збор :
Модерната Апстракт Уникатни Уметнички Дела Отпечатоци
Производ Ознака :
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Материјал :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
(Вклучувајќи 1 панели на слика, Но нема мат, не внатре во рамката, не надвор рамка)
Цената имаат вклучувајќи 1 панели, како 1 сет .

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
40cmx60cm, 50cmx60cm, 50cmx70cm, 60cmx80cm, 60cmx90cm, 60cmx100cm, 70cmx100cm, 75cmx120cm, 70cmx130cm, 70cmx140cm, 75cmx140cm, 75cmx150cm, 80cmx140cm, 80cmx150cm, 80cmx160cm
боја:
Не врамени
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
HKS127
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Предмети:
Цртан филм
Медиум:
Масло
Бренд Име:
MYT
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Syzygetic:
форма комбинација сет
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
маслото на платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
100% рака Paitned бесплатен превозот темно сива боја бело парче
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди

5 Парчиња Бесплатен Превозот Златна Зајдисонце ориз Модуларен Растенијата Платно Слика Уметнички Дела Дома Декорација
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5 Парчиња Бесплатен Превозот Златна Зајдисонце ориз Модуларен Растенијата Платно Слика Уметнички Дела Дома Декорација

5 Парчиња Бесплатен Превозот Златна Зајдисонце ориз Модуларен Растенијата Платно Слика Уметнички Дела

DEN 609.00 1194.72