• Обновено
GT1646V CHRA 765261-1 765261-2 765261-3 765261-4 765261-5 турбо core кертриџ за Шкода Octavia II 2.0 TDI СО 140 КС BMP / BMM

GT1646V CHRA 765261-1 765261-2 765261-3 765261-4 765261-5 турбо core кертриџ за Шкода Octavia II 2.0 TDI СО 140

Buyers rating:
-24 % DEN 4013.00
DEN 5280.00

Залиха


Вашето возило заслужува најдобра услуга!
.0 TDI СО 140 КС Изгради : Јануари 2007 година до Јануари 2009 Моторот : BMP / BMM Кертриџ за "Шкода" Octavia II 2.0 TDI СО 140 КС Изгради : од Јануари 2008 Година Моторот : BMP / BMM Кертриџ за "Фолксваген" Caddy III 2.0 TDI СО 140 КС Изгради : Mrz 2003 до Април 2008 Моторот : BMP / BMM Кертриџ за "Фолксваген" Jetta V 2.0 TDI СО 140 КС Изгради : од Јануари 2006 Моторот : BMP / BMM Кертриџ за "Фолксваген" Passat B6 2.0 TDI СО 140 КС Изгради : од Јануари 2007 Година Моторот : BMP / BMM Кертриџ за Седиште Толедо III 2.
Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.0 TDI (8 P/АП) 140 КС Изградба на : Мај 2003 до Април 2008 Моторот : BMP / BMM Кертриџ за Seat Altea 2.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми.
Гаранција :
Гаранција : 12 месеци.
765261, 765261-5007 S 765261-5006 S 765261-5005 S, 765261-0004 765261-0003 765261-0002 756867-0003, 756867-0002 756867-0001, 765261-1 765261-2 765261-3 765261-4 765261-5, 765261-6 765261-7 765261-8 765261-9 765261-10, 756867-1 756867-2 756867-3 756867-4 756867-5, 03 G253019 L 03 G253014 N 03 G253014 NX 03 G253016 H, Моторот : BMP / BMM Капацитет : 1968 кзм Моќ : 103 Kw, Моторот : BMP / BVD / BMM
Ќе одговара за
Кертриџ за Ауди А3 2.0 TDI СО 140 КС Изгради : од Dez 2006 Моторот : BMP / BMM Кертриџ за Фолксваген Голф V 2.0 TDI СО 140 КС Изгради : Јануари 2005 до Април 2008 Моторот : BMP / BVD / BMM
.Ако не сте задоволни по добивањето на својата цел,и ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
Турбо DFO
Име На Модел:
GT1646V
Frequence Опсег:
турбо за Шкода Octavia II 2.0 TDI СО 140 КС BMP / BM
Објектот Ширина:
10cm
Модел Година:
До 2015
Материјал Тип:
к18
Објектот Висина:
12cm
Автомобил Производител:
Шкода
Автомобил модел:
Octavia
Специјални Функции:
Балансирана CHRA
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
1.7kg
Модел:
GT1646V турбо за Шкода Octavia II 2.0 TDI СО 140 КС BMP / BM
1. Дел број:
765261, 765261-5007S 765261-5006S 765261-5005S, 765261-0004
2.Дел Број:
765261-0003 765261-0002 756867-0003, 756867-0002
3.Дел број:
756867-0001, 765261-1 765261-2 765261-3 765261-4 765261-5
4.Дел број:
765261-6 765261-7 765261-8 765261-9 765261-10, 756867-1
5.Дел број:
756867-2 756867-3 756867-4 756867-5
ОЕМ број:
03G253019L 03G253014N 03G253014NX 03G253016H
1.Моторот:
BMP / BMM Капацитет
2.Моторот:
BMP / BVD / BMM
Гаранција:
1 година

Најдобри понуди