• Обновено
НОВО стакло cabochon бидете Мирни И Љубов Одбојка месечината ѓердан мажи жени одбојка на плажа играч pendant накит подароци SP224

НОВО стакло cabochon бидете Мирни И Љубов Одбојка месечината ѓердан мажи жени одбојка на плажа играч pendant

Buyers rating:
-49 % DEN 44.00
DEN 86.40

Залиха

НОВО стакло cabochon бидете Мирни И Љубов Одбојка месечината ѓердан мажи жени одбојка на плажа играч pendant накит подароци SP224
procdut слика :
Добредојдовте на нашата продавница!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!
'
Добредојдовте на нашата продавница!
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!

Основни карактеристики

Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
SP224-229
Обликотшема:
Месечината
Pendant Големина:
20mm стаклена купола
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TAFREE
Функција:
Декорација
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Месечината Pendant Ѓердани
Тежина:
About 20 g
метал позлатен:
Антички Сребрен Позлатен
Стакло Cabochon Големина:
20 mm Во Кол
Пакет:
подарок торба
MOQ:
1 Парче
Синџир должина:
Околу 55 cm+5 см(21-24) Должина

Најдобри понуди