• Обновено
2018 Јулиј Жена Види Домот Relogio Feminino Кварц рачен часовник Едноставно корејски Дизајнер Whatch Freeshipping Dropship JA-1034

2018 Јулиј Жена Види Домот Relogio Feminino Кварц рачен часовник Едноставно корејски Дизајнер Whatch Freeshipping

Buyers rating:
-45 % DEN 1178.00
DEN 2141.76

Залиха

Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. - Ние изберете оригиналниот увезени од Јапонија Miyota 2036 движење, се задржи одредено време, убаво употреба на батеријата.7 инчи) прибл.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. 3) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. 2)Зачувам е најдобро да се обезбеди плаќање за вас. - Бенд Материјал : Вистинска кожа за на рака - Бенд На djustable : yes Пакет се Вклучени : - 1 x Службен Јулиј Мода Watch - 1 x Јулиј Службен Кутија
Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банкарски Трансфер, кредитна картичка и каков било Метод што може да се плати на Ali Express. Искрено ви посакувам добар шопинг време и се надевам Јулиј часовници може да носи повеќе среќен пат. - Бенд Должина : 22. 3)Тука ве молиме да се види Paymen Помош Центар : http : //help.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Должина:
22.0 cm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Јулиј
Dial Дијаметар:
33.0 mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Легура
Број На Модел На:
Јулиј Бренд Види JA-1034
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
14mm
2017 Јулиј Жена Види Домот:
Relogio Feminino Кварц Рачен Часовник
Кварц Рачен Часовник Едноставно Корејски Дизајнер:
Дизајнер Whatch Freeshipping Dropship JA-1034

Најдобри понуди