• Обновено
BalleenShiny DIY 3D Кои Риба Крап Мувла Пластични Желе рачно изработени Sugarcraft Мувла Торта Пудинг Чоколадо Калап за Печење Алатка Tablewrae

BalleenShiny DIY 3D Кои Риба Крап Мувла Пластични Желе рачно изработени Sugarcraft Мувла Торта Пудинг Чоколадо

Buyers rating:
DEN 47.52

Залиха


Бренд Име : Balleen Shiny Предмет : Риба Крап Пудинг Чоколадо Мувла
Материјал : Храна-одделение Пластични Погоден за : Пудинг, Чоколадо, Торта..
Стил : Западен
Тежина : 30g
Отпорност на топлина : -20°C до 120°C
Големина : Како што сликите покажуваат
Пакет се Вклучени : 1pc Мувла
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање

Основни карактеристики

Бренд Име:
BalleenShiny
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
WC2745
Тип:
Торта Алатки
6:
100007013,100007013,100007013,100007013
Објектот:
Рибата Крап Пудинг Чоколадо Мувла
Материјал:
Храна-одделение Пластика
Големина:
As the pictures show
Погоден за:
Пудинг, Чоколадо, Торта...
Тежина:
30g

Најдобри понуди