• Обновено
Бренд Нови Тастатура forHP HP ZE2000 ZE2100 ZE2200 DV5000 ZE5000 DV5200 BR ВЕРЗИЈА Бразил лаптоп тастатура

Бренд Нови Тастатура forHP HP ZE2000 ZE2100 ZE2200 DV5000 ZE5000 DV5200 BR ВЕРЗИЈА Бразил лаптоп тастатура

Buyers rating:
-5 % DEN 593.00
DEN 624.00

Залиха

Оставајќи позитивни повратни информации до нас, е најдобар охрабрување за нас ;
б. Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр.

Основни карактеристики

Бренд Име:
TSZPY
Број На Модел На:
ZE2000 ZE2100 ZE2200 DV5000 ZE5000 DV5200
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
БРАЗИЛ
is_customized:
Yes
Нови:
за hp

Најдобри понуди