• Обновено
50pcs/многу 63800ZZ 10*19*7 заштитените длабоко ритам топката имајќи 10x19x7 mm

50pcs/многу 63800ZZ 10*19*7 заштитените длабоко ритам топката имајќи 10x19x7 mm

Buyers rating:
DEN 1632.00

Залиха


Услуга На Клиентите
Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.Постојат пријави се на купувачот responsibity
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена
Ние прифаќаме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.
Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.

Основни карактеристики

Бренд Име:
WINSHAFT
Материјал:
Челик
Големина:
10x19x7 mm

Најдобри понуди