• Обновено
1pcs 4mm парична Казна Бакар Банана Приклучок Аудио Звучници Засилувач Кабел Жица Моќ Џек Конектор Адаптер Wilding

1pcs 4mm парична Казна Бакар Банана Приклучок Аудио Звучници Засилувач Кабел Жица Моќ Џек Конектор Адаптер Wilding

Buyers rating:
DEN 39.84

Залиха

Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Пакет Вклучуваат : 1pcs 4mm Бакар Банана Приклучок
Бои : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Црна
Банана Приклучок Должина : околу 44mm
Банана Приклучок Дијаметар : 4mm
Максимална Струја : 10 A
Материјал : Бакар
Конекција : Заварување
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Ние ќе процесот секоја parcelss.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.И корисни коментари за други клиенти.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.

Основни карактеристики

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Број На Модел На:
4mm Бакар Банана Приклучок
Бренд Име:
HJUN
боја:
Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Црна
врска:
ЗАВАРУВАЊЕ
Максимална струја:
10A
Должина:
about 44mm
Банана Приклучок Дијаметар:
4mm
Материјал:
Бакар

Најдобри понуди

1000pcs MAC97A8 97A8 ДА-92 НОВИ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1000pcs MAC97A8 97A8 ДА-92 НОВИ

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарант�

DEN 774.00 910.56