• Обновено
НАТОПИ SMT PCB Електронски PCBA

НАТОПИ SMT PCB Електронски PCBA

Buyers rating:
DEN 240.00

Залиха

PCB Монтажа(PCBA) прототип инженеринг примерок услуга.
Додадена вредност R&D Инженеринг Услуга капацитет :
1.
(2) RF-коло Impedence појавување на услугата.
Производи механички-структура прототип примероци се секогаш потребни во текот на производи случувања на сцената , ние може да обезбеди професионална зедницата за оваа област, исто така.Микро-контролор коло дизајн (фирмверот и хардвер ).Наменска PCBA Тестирање Убодни зедницата.Производ механички-структура прототип инженеринг земање на услугата.
Тестирање Jip е задолжителна алатка за серија производство на PCBA.
(4)Производот механички-структура прототип инженеринг земање на зедницата.RF-коло Impedence појавување на услугата.
Производи промена многу почесто отколку пред тоа со зголемување на конкуренцијата, ако сакате да направите вашиот производ е единствен и привлечност,ние сме најдобри parterner за вас.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
e122112
Тип:
Други

Најдобри понуди

RTL8201BL 5pcs/многу нови и оригинални
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTL8201BL 5pcs/многу нови и оригинални

Цени, спецификации, и достапност на сите предмети што се предмет на промена без претходна најава Точнит�

DEN 168.00