• Обновено
50pcs По Поставите Магарешки Заклучување Брз Splice 18-14 AWG Wire Конектор за Висок Квалитет на Електрична Опрема За KIA K4 K5 K7 Sportage-Р

50pcs По Поставите Магарешки Заклучување Брз Splice 18-14 AWG Wire Конектор за Висок Квалитет на Електрична Опрема

Buyers rating:
-7 % DEN 179.00
DEN 192.00

Залиха

Шпанија : 20-45 дена да испорача.Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена откако ќе поставите ред со нас. Блискиот Исток + sorth америка, Израел,Чиле, Перу, Колумбија , Мексико, Венецуела, Уругвај, Боливија, Еквадор, Либан, Египет, Турција, Саудиска Арабија, ОАЕ, Катар, Јемен 35-55 дена да испорача. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Азија област : Малезија, Тајланд, Сингапур, Индија, Шри Ланка, Филипини, 20-45 дена да испорача.Ние го прифатат плаќање преку alipay.
Објектот се испраќаат по пошта. Во случај да добие погрешен произвед -cts се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата.Ние ќе ви испратиме стоката во
ветувајќи време по плаќањето е потврдено. Бразил : 35-55 дена да испорача. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате. Обедини Државата 7-15 дена избави.Користење на заменик притиснете на метал во кабелот. Русија : 35-55 дена да испорача.
Боја Димензии широк долга сина 20mm 27mm
Инсталација демонстрација
1.Користење на црвена wire конектор како примерок. Ако треба да се промени
вашата адреса, ве молиме промени во aliexpress прво пред да се плати. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба
Оценка (НСД) на 5. Ние се обидат најдобро да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро.Ако не примите објект во рок од 60 ДЕНА, ве молиме контактирајте со нас. Индонезија : 20-45 да се достави(често доцнење) Средна азија област : Турција, Казахстан, Узбекистан, 25-45 дена да испорача.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
26081
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
2.7inch
Објектот Ширина:
20inch
Бренд Име:
muchkey
Материјал Тип:
висок квалитет
Година:
2000-2017
автомобил модел 1:
За МИНИ roadster Clubman paceman неколку
автомобил модел 2:
За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген CC Tiguan Touran Touareg
автомобил модел 3:
За Jeep compass патриот wrangler сахара рубикон Grand Cherokee
автомобил модел 4:
За Хонда СПОГОДБА ОДИСЕЈА CIIMO RDX MDX ZDX ILX TL РЛ RLX ELYSION
автомобил модел 5:
За KIA K4 K5 K7 Sportage Sportage-Р
автомобил модел 6:
За Bmw E38 E39 E46/5 E46/4 E46/3 E46/2 E46/C E52 E53 E60 E61 E63 F03
автомобил модел 8:
За МИНИ roadster Clubman paceman неколку
автомобил модел 7:
За Peugeot 407 607 2008 3008 4008
автомобил модел 9:
За Benz A B C E G M S CL CLA CLK CLS CL CLA CLK CLS GL GLK SL SLK AMG
автомобил модел 10:
За Toyota PRADO FJ150 Camry RAV4 Landercruiser FJ cruiser NX RX GX LX

Најдобри понуди