• Обновено
Бања Cuboid Пиедестал Мијалник Cloakroom Правоаголна Цврста Површина Камен Самостојна Суета Потоне W9002

Бања Cuboid Пиедестал Мијалник Cloakroom Правоаголна Цврста Површина Камен Самостојна Суета Потоне W9002

Buyers rating:
DEN 46944.00

Залиха


Внимание Ве Молиме :
1. Сите цени се прикажани погоре се не се вклучени чешми /црева /drainer.
2.Русија /Белорусија / Украина /Узбекистан /Казахстан и други далечински регион ќе бидат испратени надвор од Кина, Воздухот Пост Парцела .
3. Подготовката богови периодот околу 15~18days наместо 7days која покажа на страницата .
Опис на Објектот
Карактеристики : инсталација : самостојна слив Облик : правоаголни Не вклучуваат дренажа завршна Површина : мат или сјајна Големина : 550 x 440 x 830mm Материјал : цврста површина /вештачки камен Боја : бела OEM : Нашата компанија има професионален R & D тим, може да биде прилагодена според вашите потреби Еко-пријателски : со користење на природни материјали, научно формула, строги оперативни, не-токсични, не-зрачење Долг живот : лесна, апсорпција на вода толку ниско, како 0.034% и долг животен век Пакување : Пакување големина : 620 x 520 x 900mm Нето тежина : 38kg Бруто тежина : 41kg крпа кеси , 3мм ЈП пена , картонска кутија
Испорака
Курирска Служба ќе бидат извршени .
Стоката се справи со време : 10~15days
Време на испорака : 3~7 дена ,Но некои оддалечена област ќе биде толку подолго .
Плаќање
1. можеме да го прифатиме Купи тоа Сега /Westen Унија / Банкарски трансфер.
2. Стоката ќе го организира производството или доставувањето afte на плаќање беше потврдено .

Основни карактеристики

Бренд Име:
tuboom
Посебна Апликација:
Шампон Тоне
Обработка:
Полиран
Капацитет:
9L
Број На Модел На:
W9002
Тапа Планината:
не дупка
Материјал:
Камен
Тип:
Пиедестал Тоне
камен тип:
Цврста површина камен
Бања Додаток:
Drainer не вклучуваат
Слив Форма:
cuboid

Најдобри понуди

плитко под контра миење слив
  • Обновено
Оценка на клиентот:

плитко под контра миење слив

Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehb

DEN 15120.00