• Обновено
1set YL360 4Pin Пламен Retardancy Авто Конектор Водоотпорен Автомобилската Wire Конектор Приклучок за Електрична Автомобил, Мотоцикл КРИЕШЕ Русија

1set YL360 4Pin Пламен Retardancy Авто Конектор Водоотпорен Автомобилската Wire Конектор Приклучок за Електрична

Buyers rating:
-5 % DEN 77.00
DEN 81.12

Залиха


Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
4PIN

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 3 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 3 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765

10 поставува=20pcs 3 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 �

DEN 1096.00 1191.84
Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765

10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX16 Приклучок+Приклучокот,RS765 �

DEN 1123.00 1220.16