• Обновено
НОВИ 4000-6000 Метал риболов Ролна 4+1BB 3: 1 Односот Прецизност Дизајн Риболов Ролна се Чувствуваат Удобно Спаси Напор Риболов Ролна

НОВИ 4000-6000 Метал риболов Ролна 4+1BB 3: 1 Односот Прецизност Дизајн Риболов Ролна се Чувствуваат Удобно Спаси

Buyers rating:
-26 % DEN 2473.00
DEN 3342.24

Залиха

4, Погоден за сите видови на риболов прачка, лесно да се избере. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани. Врати процесот на ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА / Sumbit онлајн апликација / - / Согласност да Не се придржува кон враќање правила се врати правила / Трговец се согласува Трговец не се согласува / Купувачот се врати Платформа / интервенција УСПЕХ / ^ Бизнис Купувачот ^ responsbility responsbility ^ / ^ Купувачот се врати Неуспех ^-/ најчесто поставувани ПРАШАЊА Драг пријател : ви Благодариме за вас шопинг за нас. 2,Факултативна различни спецификации, постојат голем број на производи. можете да ги пратите на : 17track или flytexpress парцела ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата. Ние ќе го организира пратка во рок од 3 дена по испративме на вашата исплата и потоа ве информираме следење на број. default mail Кина Пост.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат. : ) Со Почит.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
започнете
крајот Карактеристики : 1,Оваа година на нови производи. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по-продажба на услуги. Ве молиме давање 5 ѕвезди во согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда - Со вашата поддршка. Пратки во најбрзо време. 5, идеален подарок за риболов ентузијасти Спецификација: Тип Сооднос Имајќи Линија Капацитет Тежина 40 3 : 1 4+1 BB 2#100 210 G 50 3 : 1 4+1 BB 2#200 M 215 G 60 3 : 1 4+1 BB 2#300 МЕТРИ 220 G ЗАБЕЛЕШКА : Производ должина, ширина, тежина се мери од страна, таму ќе биде малку грешка, ве молиме да преовладуваат во вид Тоа ќе биде добро спакувани, па не се грижи за превозот.Ние ќе направиме подобро! -
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.

Основни карактеристики

Имајќи Количина:
5
Гајтанот Капацитет:
4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија
Користете Го Режимот:
Левата Рака, Десната Рака
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Риба линија Тркала
Риболов Метод:
Летаат Риболов
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Бренд Име:
yumoshi
Број На Модел На:
DL028
Риба тркала тип:
Риба lin Тркала
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Тежина:
210g-220g
Потекло:
Кина
Број На Модел На:
4000 5000 6000
Се справи со ветерот:
Лево,Десно
Тип:
DL028
Ако сте го купиле нашите производи:
Ве молиме запомнете да ги добијат купон

Најдобри понуди