• Обновено
Yatour Bluetooth Адаптер за во Автомобил за Дигитална Музика на ЦД Промени CDC 12PIN Конектор За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф GTI R32 Jetta Passat Поло Радио

Yatour Bluetooth Адаптер за во Автомобил за Дигитална Музика на ЦД Промени CDC 12PIN Конектор За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН

Buyers rating:
-23 % DEN 3557.00
DEN 4619.52

Залиха

Секој автомобил користи посебни уред . Bluetooth AVRCP Control : контрола Претходна/Следна Песна, Пауза/Игра, Брзо напред/назад преку е радио за автомобил копчиња или воланот копчиња лесно и безбедно.Ако објектот неисправни во 1 месец, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Купувачот се одговорни за превозот цена.Сите производи биле тестирани во добра работна пред брод. Главни Карактеристики : 1. (Изборен) Hands-free Ph еден Повик (HFP) : поддржува Одговор/Откажам итн. Како помош на паметен телефон е широко распространета, тоа е итна потреба за поголемиот дел од возачите да уживаат огромен музички извори и други Апликации на нивните smart телефон преку стерео во автомобил. Префрлете се на електрична енергија, вметнете MP3/WMA уред за складирање и се кандидира на Главата Единица, проверете дали производот функционира нормално.
Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас. Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање. Пред инсталацијата, исклучување на електрична енергија, извади Главата Единица, и да се најде CD Промени порта на задната страна на Главата Единица.
Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса.

Основни карактеристики

Бренд Име:
YATOUR
Специјални Функции:
bluetooth адаптер за во автомобил
Име На Модел:
VW12
Објектот Големина:
90mm*65mm*16mm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Автомобил Го Прави:
Audi Фолксваген Седиште, Шкода

Најдобри понуди