• Обновено
50pcs Машки Да се Женски Навој M3 x 25мм + 6mm Бела Пластика, Најлон Хексагонални Хексадецимален ќор-сокак Spacer Столбови

50pcs Машки Да се Женски Навој M3 x 25мм + 6mm Бела Пластика, Најлон Хексагонални Хексадецимален ќор-сокак Spacer

Buyers rating:
-10 % DEN 379.00
DEN 421.44

Залиха

Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за нашите неисправни производи. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, само нас контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас преку e-mail или trademanager. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот. Следење на број на располагање по испратена - Кина Пост Обичен Мал Пакет Исклучени . Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Pls проверете со вашата земја?s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Повратни информации и Комуникација
1.Машки Да Се Женски Навој Пластика, Најлон Хексагонални Хексадецимален Ќор-Сокак Spacer Столбови
Плаќања
1. Се Враќа & Наплата Политика
1. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
50pcs M3 x 25мм + 6mm Најлон
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Најлон
Големина:
M3 x 25mm + 6mm
тема големина:
М3 Машки x М3 Женски
Хексадецимален Дел Должина:
25mm
Машки Конец Должина:
6mm

Најдобри понуди