• Обновено
20cm*11.3 cm Исус Крстот Чукање на срцето Спас Винил Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S6-3424

20cm*11.3 cm Исус Крстот Чукање на срцето Спас Винил Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S6-3424

Buyers rating:
-40 % DEN 63.00
DEN 104.64

Залиха


3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.100% гаранции нови добра со добра состојба . Бидејќи фокус, па професионални.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.
Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен . Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела.4 PX економски пакет (следење не е на располагање. Враќање и промена е сега на располагање. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
20cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
S6-3424
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Објектот Висина:
11.3cm
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Најдобри понуди