• Обновено
3D був форма фондан торта мувла украсување алатка рачно изработени сапун свеќа мувла DIY глина смола занает мувла подарок за ќерка

3D був форма фондан торта мувла украсување алатка рачно изработени сапун свеќа мувла DIY глина смола занает мувла

Buyers rating:
DEN 288.00

Залиха


Опис :
♥ Материјал : Висок квалитет на храна одделение Силиконски
♥ Мувла Големина : Како на сликата покажа
♥ Боја : Radomly
* 100% сосема нов и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години.
Други политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1. Јас ќе дадам се од себе за да го реши вашиот проблем што е можно побрзо. Други земји : 30-55 работни дена.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.
Повратни информации :
Јас навистина го цениме вашата позитивни повратни информации ако се satisfed со моите предмети.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae се вклучени : 1 компјутер од мувла
Превозот :
Вашата цел ќ се испрати во рамките на 2-5 работни дена преку регистрирани Кина, воздухот е-mail или YW глобален стандард mail.
♥ Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥
. (Без превозот помеѓу празниците и викенд) Обично превозот време : САД 15-25 работни дена ЕУ coutries и Азија countries20-30 работни дена руската земја и земјите во близина 30-55 работни дена Јужна Америка земји 30-50 работни дена.Ако случајно, нешто не е во ред со мојот предмети, или мојата услуга не сте задоволни, ве молиме convo мене пред да ја напушти која и повратни информации.

Основни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
був
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
lanhaidun
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Најдобри понуди