• Обновено
50 Парчиња М8 x 25мм Најлон Копачка Завртки Првенство Точка Дупчиња Поставите Завртка

50 Парчиња М8 x 25мм Најлон Копачка Завртки Првенство Точка Дупчиња Поставите Завртка

Buyers rating:
DEN 561.60

Залиха


50 Парчиња М8 x 25мм Копачка Завртки Првенство Точка Дупчиња Поставите Завртка
Материјали : Најлон (Ro HS согласност)
Големина : М8 x 25мм (Навој дијаметар : 8mm. Завртка должина : 25мм)
Пакетот вклучува :
50 М8 x 25мм завртки

Основни карактеристики

Број На Модел На:
М8*25
DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди