• Обновено
5pcs/пакет J219b ЕВА Модел на Автомобил Гума Дијаметар 29mm Дебелина 9mm DIY Модел на Автомобил Одлуки Бесплатен Превозот Русија Продаде во Загуба

5pcs/пакет J219b ЕВА Модел на Автомобил Гума Дијаметар 29mm Дебелина 9mm DIY Модел на Автомобил Одлуки Бесплатен

Buyers rating:
-5 % DEN 44.00
DEN 46.56

Залиха

Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.Ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Време на испорака само за референца.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.Ние ќе процесот секоја parcelss.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
2 : Русија : 12-55 работни дена. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Pixiuonline
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
J219b
Тип:
Моќ Алатка Делови

Најдобри понуди

RTL8201BL 5pcs/многу нови и оригинални
  • Обновено
Оценка на клиентот:

RTL8201BL 5pcs/многу нови и оригинални

Цени, спецификации, и достапност на сите предмети што се предмет на промена без претходна најава...

DEN 168.00