• Обновено
година Нови трговија на Големо Бели Црвени Каки Жакард Пред Патент Секси Женска Overbust Корсети Половината Тренер Корсет Тело Shaper XS-2XL

година Нови трговија на Големо Бели Црвени Каки Жакард Пред Патент Секси Женска Overbust Корсети Половината

Buyers rating:
-8 % DEN 612.00
DEN 664.80

Залиха


Име на производ : Црвено Жакард Патент Секси Женска Над Биста Корсет Категорија : долна Облека > Корсети > Повеќе Биста Корсети Бруто Тежина/Пакет : 400 Боја : Црвена, Бела, Каки Големина : XS,S,M,L,XL,XXL Материјал : Памук Blendedr Стил : Секси Сезона : Летни Occassion : Секојдневно Носат Пакет : Корсет
Генерално, испорака на САД, Русија и се потребни околу 10-25 работни денови .
Испорака до Канада, АУ, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 20-39 дена .
Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.
Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.
Ве молиме не го отвори спорот за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Ви благодарам многу!

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
бурлеска корсет
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Број На Модел На:
W580819 Overbust Корсет
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex,Синтетички Кожа,Полиестер
Декорација:
Никој
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
боја:
Црвена, Бела, Каки
overbust корсет:
steampunk корсет
секси корсет:
overbust корсет
моден корсет:
1 парче/OPP вреќа
Ткаенини:
Overbust
Пол:
жените корсет
време на испорака:
Во рок од 2-3 дена по добивањето на плаќање

Најдобри понуди