• Обновено
200pcs пластични црна најлон хексагонални / хексадецимален гром завртка m4*20

200pcs пластични црна најлон хексагонални / хексадецимален гром завртка m4*20

Buyers rating:
-10 % DEN 478.00
DEN 530.40

Залиха


200pcs пластични црна најлон хексагонални / хексадецимален гром завртка m4*20
големина : м4*20 тема должина : 20mm материјал : црна најлон пакет : поли торба и картон големо количество предмети може да custom

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
М4*20
Материјал:
Црна Најлон
Големина:
М4*20
тема должина:
20mm
По завршувањето:
Црна

Најдобри понуди