• Обновено
Voguery Калено Стакло Екран Заштитник Филм за iPhone 6 6sPlus 2.5 D Работ 9H Цврстина HD чисто Стакло Филм за iPhone 6s 6Plus

Voguery Калено Стакло Екран Заштитник Филм за iPhone 6 6sPlus 2.5 D Работ 9H Цврстина HD чисто Стакло Филм за

Buyers rating:
-0 % DEN 114.00
DEN 114.24

Залиха

5 D Лак Рабовите ќе го направи допир повеќе пријатни. Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка , ве молиме контактирајте директно со нас за решение наместо да почне расправа за aliexpress. Добра Услуга 3.Висок Квалитет 2. Ве молиме контактирајте со нас. За руските Купувачи , ве Молиме понуда на примачот Име и презиме : (Given Name); татково Име; Семејното Име.
Внимание
1.
Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Тоа само може да се патеката во Кина. Ако објектот не се доставени по пат крајот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе најде начин да го реши превозот проблем. Обично се доставени дена е од 10-60days (Јужна Америка 10-90 дена ). Ние ги користиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. ЕКСПЛОЗИЈА ДОКАЗ : 9 H Цврстина, тоа Ќе го Заштити Вашиот Екран од Речиси Било Шок и Гребнатини!
4. СОВРШЕН ЧУВСТВИТЕЛНОСТ : И да уживате во совршено. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен или неутрален повратни информации , ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство. Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи.
Ние ќе се обидеме потрудиме да slove вашиот проблем што е можно побрзо.
Опис :
Ве молиме Имајте на ум : Поради некои од телефонот на екранот се круг од работ дизајн, оваа Калено Стакло Заштитник не го покрива целиот екран,со која ќе бидат опфатени сите РАМНА површина, оставајќи разумен работ простор за носење на повеќето брендови на заштитна случаи. Ако сакате вистински да се сними . ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Калено Стакло со Нано-Слој значи дека Нема меурчиња, и лесна инсталација. Брза Испорака
Цел ≥ 3 парчиња , системот ќе ви даде 5 % Попуст automaticly!!
Можете да дојдете во мојата продавница изберете вашиот омилен стил : .

Основни карактеристики

боја:
За iPhone 6, За iPhone 6s Плус, За iPhone 6s, За iPhone 6 Плус
Материјал:
1 x Калено Стакло, 2 x Калено Стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 6
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
voguery
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
функција 1:
УЛТРА-ЈАСНО
Карактеристика 2:
Во 99% транспарентност
функција 3:
Природни гледање искуство
карактеристика 4:
Многу издржливи
Карактеристика 5:
Нула resistan
Функција 6:
цврстина 9H
Карактеристика 7:
Oleophobic позлата грб
Функција 8:
Скршен екран заштита
Карактеристика 9:
Лесно да се исчисти
Карактеристика 10:
0.25 mm дебелина

Најдобри понуди