• Обновено
Унисекс Мажи Жени Нога Поддршка Водат Магија Компресија Чорапи Спортски Работи Фудбал

Унисекс Мажи Жени Нога Поддршка Водат Магија Компресија Чорапи Спортски Работи Фудбал

Buyers rating:
-23 % DEN 131.00
DEN 169.92

Залиха


Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.4 инчи (1cm=0.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Врз основа на досегашното искуство. Ви благодариме за вашето разбирање.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.5
Глуждот(А)& Теле(В) обемот Мерења :
- S/M : A=6. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Имајте пријатен шопинг време! Унисекс Нога Поддршка Водат Магија Компресија Чорапи Перформанси Спортски Работи Карактеристики : Item Состојба : 100% Сосема Нов
Реден Број : 1 Пар
Материјали : Најлон/Chinlon
Мажите чевли Големина : S/M 7-8.5"-15"
Забелешка : Она што е на конверзија помеѓу инчен и cm?
1 инч = 2. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ".купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Основни карактеристики

Големина:
Unisex For L XL, Unisex For S M
Пол:
Мажи
Прст-одделени:
No
Црево На Висина:
Колено-Висок
Бренд Име:
Liva девојка

Најдобри понуди