• Обновено
Убава Розова боја се Сини, Бели Ангели Срцето Колачи Печатени Nonwoven Полиестер Чувствува Ткаенина, Fieltro feltro

Убава Розова боја се Сини, Бели Ангели Срцето Колачи Печатени Nonwoven Полиестер Чувствува Ткаенина, Fieltro

Buyers rating:
-6 % DEN 220.00
DEN 233.76

Залиха

Убава Розова боја се Сини, Бели Ангели Срцето Колачи Печатени Nonwoven Полиестер Чувствува Ткаенина, Fieltro feltro Име на Производ : FF-166 Убава Розова боја се Сини, Бели Ангели Срцето Колачи Печатени Nonwoven Полиестер Чувствува Ткаенина Материјал : 100% полиестер Дизајни и бои : 6 дизајни како што се покажа Големина : widht-10cm, должина 19~25cm Пакување : 6pcs/пакет + 2 парчиња случаен мали картичка за подарок (9x6cm)
Сега, ако ги купите овој пакет, 2 парчиња животното чувствува картичка (9x6cm, боја ќе се испрати по случаен избор) ќе биде обезбеден бесплатен дар со ова се Чувствува, ви благодариме

Основни карактеристики

Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Nonwoven
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Плетени Тип:
Не-плетени
Стил:
Животните
Тип:
Други
is_customized:
YES

Најдобри понуди