• Обновено
Linhaoshengyue вистински зајакот крзно фустан долг гердан со долги ракави

Linhaoshengyue вистински зајакот крзно фустан долг гердан со долги ракави

Buyers rating:
-39 % DEN 3514.00
DEN 5760.00

Залиха


ГРБ ГОЛЕМИНА
1. ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купи објектот .
2. Големината на грбот е поголема од големината на телото 8cm-12cm, На пример,
вашето голо биста е 90cm, тогаш големина на облека =90cm+8cm=98cm изберете XL
(Како тесни ве молиме изберете голема 8cm)
3. Ако не знаете како да го изберете вашиот големина,ве Молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници Остави
вашиот биста cm и хип cm
1,Должина 80 см,РАКАВИ 60 CM може да се прилагоди во различни должини, ако треба да додадете повеќе пари
2,М-облека биста 90cm,Lоблека биста 95cm,xlоблека биста 99cm,xxl-облека биста 104cm,xxxl-облека биста 109c M xxxxl-облека биста 115cm 5 XL Биста 120cm 6xl биста 125cm


Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
linhaoshengyue
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Материјал:
Крзно
Декорација:
Крзно
Стил:
Формално
Маскирани:
No
Облека Должина:
X-Долго
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Боја Стил:
Контраст Боја
Поставата:
Со Кашмир Поставата

Најдобри понуди