• Обновено
MeMolissa Класична Кошула од Злато Боја ласерски Плоштадот cufflinks за mens Бренд ткаенината копчиња ткаенината линкови Висок Квалитет abotoadura Накит

MeMolissa Класична Кошула од Злато Боја ласерски Плоштадот cufflinks за mens Бренд ткаенината копчиња ткаенината

Buyers rating:
-18 % DEN 133.00
DEN 162.24

Залиха


Име : Me Molissa Класична Кошула од Злато Боја ласерски Плоштадот cufflinks за mens Бренд ткаенината копчиња ткаенината линкови Висок Квалитет abotoadura Накит
Материјал : Бакар (Nikel бесплатно)
Превозот : во Рок од 2 дена
Квалитет : Совршен
Пакет : 1 x пар cufflinks
Пакет : OPP Вреќа
Одговараат за : мажи,жени,унисекс

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
XCF-454
Бренд Име:
MEMOLISSA
Функција:
моден cufflinks
боја:
Злато позлатен nikel слободни
Пол:
Жена / Маж
Повод:
Партија / Ангажирање / Свадбена / Датум /Бизнис
Обликот:
Плоштад
Потекло:
Шенжен,Кина
Услуга:
Пад на Превозот ( Без какви било нашите информации)
фабрика директни:
Yes
Пакување Вклучуваат:
OPP вреќа , 1 x пар cufflinks
Клучни зборови:
Bouton Де Manchette Gemelos став hombre camisa abotoadura bouton де ма

Најдобри понуди

STTH8R06FP ДА-220F-2 Оригиналниот 10PCS/МНОГУ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

STTH8R06FP ДА-220F-2 Оригиналниот 10PCS/МНОГУ

♦ Ние само брод да се потврди цел адреси Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .♦ Ве молиме да

DEN 194.40