• Обновено
ДУВАЧКИОТ Чист Бакар Месинг Дедото Добра Среќа 35 Стара Кина Бакар МЕСИНГ Змеј Главата Кран Статуа Патерици Одење Држи Трска

ДУВАЧКИОТ Чист Бакар Месинг Дедото Добра Среќа 35 Стара Кина Бакар МЕСИНГ Змеј Главата Кран Статуа Патерици Одење

Buyers rating:
-49 % DEN 2154.00
DEN 4224.00

Залиха

Не пропуштите оваа шанса да го добие .
Драги Пријатели На :
Целта е да се добие вашиот 100% задоволство , ве молам оставете ме позитивна оценка , многу благодарни !
непобедлива Услуга и непобедлива Цена, ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!
Големина : 88 x 10. Ова е голем дел од вредни за собирање, вредни лични измени или многу добар присутни.5 x 3 (cm)
Големина : 35 x 4 x 1. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика. на рачно производство е многу фини со неверојатни детали. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување.2 (инчи)
Материјал : Бакар
Чист Бакар Месинг стар Дедо Добра Среќа Одење Држи Главата
Може да одговара Lobular црвено сандаловина Одење Стап
добредојдовте во мојата продавница
За нас
Во мојата продавница, постојат многу прекрасни предмети кои се на чекање за вас, главно се ангажирани во надворешната вредност на збирка од бронза, порцелан, сребро, cloisonne, воени резерви, Будистички статуи, Будистички материјали и опрема, како што се стари семејни украси занаети. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.Ви посакувам среќа!
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Јас ќе се обидам моето најдобро да им се понуди еден по еден и да се добредојдени да се приклучат на конкуренцијата и доверба цел !
Тука е кинески fengshui бронза богатство пари yuanbao Коњ се Повлече зелка среќа статуа , Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts .

Основни карактеристики

Тема:
Животните
Материјал:
Бакар
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU

Најдобри понуди

Електрични Traches Интубација Модел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Електрични Traches Интубација Модел

Покажува позицијата на intercriothyrotomyНапомена : ве Молиме наведете laryngoscope, заб за поддршка и resuscitator за себе, �

DEN 18960.00