• Обновено
SISHION Ретро Boneless Жените Солидна Боја Издувам Туту Здолниште Гроздобер Petticoat Замав бал Рокабили Underskirt за Свадба 134

SISHION Ретро Boneless Жените Солидна Боја Издувам Туту Здолниште Гроздобер Petticoat Замав бал Рокабили Underskirt

Buyers rating:
-30 % DEN 420.00
DEN 600.96

Залиха


Стандард за испорака Агент : Кина Пост Воздух Mail.
Може да има ситуации кога ќе примите предмети кои се различни од описи.
И сите големи кредитни картички се прифаќаат само преку сигурна исплата процесор ЗАЧУВАМ. Инаку по породувањето организира, ние не ќе биде во можност да го промени тоа. Па ве Молиме љубезно ве молиме да се потсети дека ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се обезбеди е точно.
Ретро Boneless Жените Солидна Боја Издувам Туту Здолниште Гроздобер Petticoat Замав бал Рокабили Underskirt за Свадба
Модел Бр. Ако имате било какви прашања во врска со тоа, ве молиме оставете порака за да ми каже вашата тежина и височина, ние ќе ви помогнеме да ја изберете вистинската големина!
***SISHION*** Трговија начин на Плаќање :
Службен Али Плати, T/T и Запад Унија се сите прифатени.
Вашите задоволства се важни за нас и ние го цениме нашата соработка многу.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми
И да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
***SISHION*** Превозот на Производот :
Превозот Уредување Време : Од понеделник до петок, со исклучок на празници (За повеќе детали, ве молиме погледнете на Одмор Распоред Форма наведени во нашата продавница).
Превозот Адреса : Ние ќе организира испорака според адресата информации што се обезбедат веднаш по плаќањето. : VD0134;
Здолниште тип : Европската Мода;
Материјал : Spandex+ voile ;
Боја Опции : Црвена Бела Црна, Жолта Виолетово-Сина, Розева Роза Зелена Сива, Сина ;
Внимание : ве Молам, ве молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани на фотографиите може да не соодветствуваат 100% да тие предмети.
Стандард време на испорака : 30-60 работни дена (со Исклучок на испорака места на Русија, Бразил, која ќе биде за 60-90 работни дена).

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Voile,Mesh
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
underskirt
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Бал
Бренд Име:
Sishion
Половината:
Империја
Краток Жените Здолништа Материјал :
Полиестер+Voile
50-тите 60-тите години Класично Здолниште Големина :
Бесплатни Големина Плус големина;
шема:
Полна Боја ;
Petticoat Боја:
Црна, Црвена Бела Сина, Пурпурна Розова Жолта Зелена Сина Сива
Класично Здолниште Petticoat Материјал:
100% Сосема Нов
Petticoat Функција:
Половината и горниот дел е и еластична,здолниште е направен од voile
faldas де tul Повод :
Вечер/Матурска/Свадбена/Коктел
најдобри petticoat за:
40-ти години 50-тите 60-тите години 70-тите години гроздобер Одри hepburn замав
Стил:
Моден

Најдобри понуди