• Обновено
20ft свадба позадина завеса грабеж прилагодено мраз свила ткаенини свадба драпериите дизајн за табела здолништа партија позадина декорација

20ft свадба позадина завеса грабеж прилагодено мраз свила ткаенини свадба драпериите дизајн за табела здолништа

Buyers rating:
-20 % DEN 1766.00
DEN 2208.00

Залиха

И негативни повратни информации е навистина лошо за нашата alibaba продавачот. Како што рековме пред, ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ако не ми пречи, ве молиме не брзајте и ни остави позитивен коментар и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Оценки за нас, кои се од витално значење за растот на нашата мала компанија. Свадба маса swags за настан партија декорација
. Ние прифаќаме замена или рефундирање во рок од 14 дена од денот на приемот. Бидете сигурни дека вашите детали адреса и име и презиме во alibaba е апсолутно точно.Цената е за 6 метри должина табела swags (околу 20 ft должина). ви благодариме многу. Ако сакате да ме остави негативни, ве молиме обратете ми се на прво место. Сите предмети се за вистинска снимање.
Сре динг табела swags за настан партија декорација Големина : 600 cm ширина x 45 см висина (таму ќе биде околу 5-10cm грешка растојание по шиење ) Тема : солидна боја Материјал : ice свила ткаенини Обработка : род џеб+врски, Нормално, нашиот предлог е 2 пати plaid Боја : ве молиме оставете ни боја бројот што го сакате или ќе испрати од злато еден
Совети :
1.На големина и боја може да се прилагоди (ве молиме погледнете го следи табела)
5. Цената Не е Вклучено : цевка стојат
6. Плаќање 1. На враќање превозот ќе биде на ваш трошок и ќе исто така, да се ре-плати за размена повторно да биде транспортирана до вас. Ве молиме контактирајте со нас наскоро.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молиме промени во alibaba прво како ние само ќе брод вашата alibaba адреса. Ние ќе рефундирање на куповната цена, но не превозот и манипулативните трошоци. Ние брод на адресата наведена од страна на alibaba. Услуги на клиентите добредојдени се сите трговија на големо нарачки/барања и ние можеме да снабдување речиси било каков поредок од една десетина за да Илјади, ако треба, ве молиме контактирајте со мене, јас ќе понуди еден трговија на големо цена, благодарение.

Основни карактеристики

боја:
Се прилагодите остави белешка
Број На Модел На:
свадба маса swags
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Големиот Настан,Матура,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Велигден
Материјал:
Мраз свила ткаенини
Шема:
Никој
Бренд Име:
tanmeluo
is_customized:
Yes
Точка име :
свадба маса swags
боја:
Мулти, прилагодени
Материјал:
мраз свила материјал
Тип:
Боја Перика
is_customized:
Yes
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Најдобри понуди