• Обновено
Челик Метал Разл Назабена Опрема 13T Заби За 1:10 Електрични Himoto E10 E10XT E10XTL Катана Truggy Замена на Делови 31039

Челик Метал Разл Назабена Опрема 13T Заби За 1:10 Електрични Himoto E10 E10XT E10XTL Катана Truggy Замена на

Buyers rating:
DEN 288.00

Залиха

Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Ви благодариме!
.html
Превозот
1). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.com/payment_method.
Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Предмет : Разл Назабена Опрема Пакет вклучува : 2 Парче ( Како на сликата прикажани ) Компатибилен со : 1 : 10 Електрични Himoto E10 XT E10 XTL E10 MT E10 MTL E10 XB E10 XBL Функција : 100% Нов и висок квалитет Направен од висок квалитет на Метал ЦПУ машински за прецизност. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
За Возило Тип:
Автомобили
Големина:
13T
Број На Модел На:
31039
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Моторс
Технички параметри:
Вредноста 4
Материјал:
Метал
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Разл Назабена Опрема
За Возило Тип:
E10XT E10XTL

Најдобри понуди

Силиконски рерна mitts еден
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Силиконски рерна mitts еден

Овој производ е најпопуларните во Европа и Америка има многу лекции за кујнски прибор, печење прибор; не

DEN 335.52