• Обновено
Француски Завеси Пурпурна Чиста Завеси За Дневна Соба, Кујна Завеса Tulle Прозорец Третмани Оркестарот Солидна Боја Voile P339Z20

Француски Завеси Пурпурна Чиста Завеси За Дневна Соба, Кујна Завеса Tulle Прозорец Третмани Оркестарот Солидна

Buyers rating:
-21 % DEN 323.00
DEN 408.00

Залиха

Обично завеса е width = 2 пати Завеса прачка или железница . Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union,
Qiwi и банкарски трансфер.
• Сите предмети се за вистинска снимање.
H = Висина. Слободно да ја прилагодите, Max е 2.
2 - Завеса Род , можете да изберете Број 2 и 5 .
* Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.)
Боја 1
Бојата 2
Боја 3
Бојата 4
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
• Големина : Прифати Обичај ( ако не се најде Големина што сакате, ве Молиме да бидат слободни да контакт ).
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
3 - Завеса Песна , можете да изберете Број 3 и 4 ( Исклучува Куки ) .
Како да се измери вашиот прозорец ?
• Ширина на завесата треба да биде 2 пати ширината на завесата прачка/железница.
Овие трошоци се на купувачите одговорност.
Обработка Начин :
1 - Само Суровина .
• Затоа што кога ќе се откажам ,таа треба да имаат пати ,ќе биде поубаво . Тоа значи дека треба да се шие на четири страна во вашата земја или од вас самите .
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Повратни информации :
* Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% задоволството на клиентите. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
3 - W = Ширина.
• Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.
(Доколку сакате да го Промените висина ве молам оставете порака . Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Основни карактеристики

Големина:
1 PCS W100 X H265cm, 1 PCS W150 X H265cm, 1 PCS W200 X H265cm, 1 PCS W250 X H265cm, 1 PCS W300 X H265cm, 1 PCS W350 X H265cm, 1 PCS W400 X H265cm, 1 PCS W500 X H265cm, 1 PCS W100 X H125cm
Обработка:
4 Prongs Кука, Род Џеб, Само Суровини, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Број На Модел На:
wp339
Шема:
Извезена
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Бренд Име:
Tiyana
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
mesh ткаенини
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Функција:
Translucidus

Најдобри понуди