• Обновено
Boho Домот Блуза Chiffon Кошула Жените Солидна Долго Пеперутка Ракав Секојдневен Мода Кошули Плус Големина 2018 Лето

Boho Домот Блуза Chiffon Кошула Жените Солидна Долго Пеперутка Ракав Секојдневен Мода Кошули Плус Големина 2018

Buyers rating:
-40 % DEN 715.00
DEN 1191.36

Залиха

95" XL - 102cm/40.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. Ако не ги задоволи, Ние ќе рефундирање на вашите пари назад или да испратите некоја замена, Загарантирана без прашања праша. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Предлог на ладна вода за миење на рацете.
Големина(cm) Рамо Биста Половината Колковите Ракав Должина М - 94cm/37.
[Сервис и Гаранција] Ние се обезбеди 100% Задоволство По продажба на Услуги ! Нашата најдобра услуга ви обезбеди со најголема сатисфакција со нашите производи.74"
Забелешка:
1. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.35" XXL - 06cm/41.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Јака:
Slash вратот
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
CS15026
Бренд Име:
Романтични Лидија
Декорација:
Шупливи Надвор
Облека Должина:
Долго
датум:
20180225

Најдобри понуди