• Обновено
Usb Флеш Диск Животинско Пингвин Мачка Пенкало Диск Цртан филм Крава 8GB 16GB 32GB 64GB High Speed USB 2.0 Flash Memory Stick Pendrive

Usb Флеш Диск Животинско Пингвин Мачка Пенкало Диск Цртан филм Крава 8GB 16GB 32GB 64GB High Speed USB 2.0 Flash

Buyers rating:
DEN 327.84

Залиха

Цената на оваа точка е фиксна, можете да поставите цел на интернет и заврши плаќање директно.8 GB
32 GB = приближно ненамерно самоповредување, додека 28.4 или понова верзија
7.она што е пишување брзина?
нашата USB флеш диск пишување брзина е 3 M/S, 10 M/S или ќе среќа да добиете 11 M+. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдена.Оперативен Temp : -10 до +55 Deg. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот. Ние поддршка капка превозот за некои дистрибутери со Кина Пост Регистрирани Airmails, ние треба потпише договор за соработка.Компатибилен со USB 1. Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO / FPO.
Еве како ќе го направите тоа :
1. Колку време е потребно за мојот пакет за да се дојде ако јас го користам Ali Express на Превозот? Ова зависи од тоа која опција ќе choos
На пакети кои се испраќаат со Ali Express Стандард Превозот се земе помеѓу 15 до 45 работни дена, а Премиум пратки има околу испорака
време од 7 до 15 работни дена.
ако сакате да ги зачувате 1 GB филм во нашата USB флеш диск,дека ви треба време е 2 минути,тоа зачувај вашето време.9 GB
8 GB = околу 7.Е usb флеш диск вистински капацитет?
Секако,Нашата usb флеш диск е вистински капацитет,можете да го користите H2text да внесување на тоа.Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со данок при увоз, ние може да се прогласи со пониска вредност. Оди да се
2. Ако вие не може да се песна со советува оригинални следење во 4 дена, тоа може да се промени или погрешно напишани по грешка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за проверка понатаму. Информациите ќе бидат ажурирани во рамките на 5-7 дена по продавачот е испратен пакет. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност .Поддршка решение за Linux kernel верзија 2. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.

Основни карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Стил:
Животно,Lanyard
Тип На Производ:
Нормално
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Материјал:
Пластични
производ тежина:
20g
Времето на пазарот:
Мај-13
Број На Модел На:
usb флеш диск
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Енкрипција:
No
Стил:
крава
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции
Капацитет:
реалниот Капацитет на
Гаранција:
една година гаранција
Продажба Капацитет:
4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB
USB Оперативен Систем:
Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 -10, Mac OS 9.X
function1:
pendrive
function2:
У диск

Најдобри понуди