• Обновено
2018 Led Свадба Фаворизира Мода Симпатична Мека Желе Led Прст Прстен Сјај Светлината Играчки За Одмор Партија Свадба На Божиќ Материјали

2018 Led Свадба Фаворизира Мода Симпатична Мека Желе Led Прст Прстен Сјај Светлината Играчки За Одмор Партија

Buyers rating:
-5 % DEN 1575.00
DEN 1658.40

Залиха


100pcs/многу Модни Симпатична Мека Желе LED Прст Прстен Сјај Светлината Прстен Прст играчки за Одмор Партија Свадба на божиќ материјали
Желе трепка прстени Големина : 5 * 3.5 CM Боја : виолетова, бела, жолта, црвена, сина, зелена, розова Три висока осветленост LED светла, колоритни трепка, се префрлат на дното на цвет, допир може да се отвори. Партија украси, партија подароци, и сите видови на активности во прославата на мали подароци и така натаму. Три LR41 електроника, одржлив време од 6 часа или повеќе. Не треба да го замени електронски
пакет се вклучени : 70 компјутери/многу
100pcs/многу Модни Симпатична Мека Желе LED Прст Прстен Сјај Светлината Прстен Прст играчки за Одмор Партија Свадба на божиќ материјали
100pcs/многу Модни Симпатична Мека Желе LED Прст Прстен Сјај Светлината Прстен Прст играчки за Одмор Партија Свадба на божиќ материјали
100pcs/многу Модни Симпатична Мека Желе LED Прст Прстен Сјај Светлината Прстен Прст играчки за Одмор Партија Свадба на божиќ материјали

Основни карактеристики

Повод:
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Блескав Време:
6-12 часа
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Прстен
Број На Модел На:
PTL5009*70
Бренд Име:
CNOKYHOUSE

Најдобри понуди

HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm-04mm
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm-04mm

1.Производи Име : HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm04mmСе користи за префрлување на компримиран воздух,овој про

DEN 480.00