• Обновено
S/M/L Вода Четка Кинески Јапонски Calligraphy Обновливи Прилагоди Пенкало Пракса кафена боја

S/M/L Вода Четка Кинески Јапонски Calligraphy Обновливи Прилагоди Пенкало Пракса кафена боја

Buyers rating:
-25 % DEN 51.00
DEN 67.68

Залиха


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет На пенкало е составена од четка главата, складирање комора, навој ракав, капа состав Без потопување мастило, заштеда на време, подобро игра пишување ниво вода за Наводнување или мастило, пишување, автоматски вода Во четка главата е внатрешно обезбедени со униформа дистрибуција на мастило цевка Во долниот дел на четка глава е уреден со вакуум филтер plug Погоден за : пишување, сликарство, кука линија, стрипови, арт и дизајн
Како да го користите : краен случај со вашите прсти или со вода за да ја отворите напишано волна Ротирате пумпа прачки до тоа на крајот се Стави на пен во вода или на мастило шише Rotate Left пенкало опашка почна транспорт (или мастило), додека транспорт целосна
Спецификација : Материјал : направени од волна (бела глава четка); направени од weasel на косата (браун главата четка) Боја : Кафена Главата Четка/Бела Глава Четка Количина : 1 Pc Големина : S-Кафеаво Главата Четка (18.2 cm/7.17")
М-Кафеаво Главата Четка (20cm/7.87")
L-Кафеаво Главата Четка (20cm/7.87")
S-Бела Глава Четка (19.3 cm/7.60")
М-Бела Глава Четка (20cm/7.87")
L-Бела Глава Четка (20.3 cm/7.99") Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x Вода Четка Пенкало (мастило не е вклучена)

Основни карактеристики

Тип:
Уметноста Маркер
Печат:
No
Боја Количина:
Еден
Пакување:
Сет
Бренд Име:
супериорен
Квантитет На Пакет:
Еден
Erasable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
D21317-L

Најдобри понуди