• Обновено
Моден Златна Праска Срце Кристал Ѓердан Нова Боја Кристал Pendant Накит, Убава Девојка Омилена Чаша Beaded Ѓердан

Моден Златна Праска Срце Кристал Ѓердан Нова Боја Кристал Pendant Накит, Убава Девојка Омилена Чаша Beaded Ѓердан

Buyers rating:
-20 % DEN 83.00
DEN 103.20

Залиха


Опис
Состојба : 100% Сосема Нов и Супер Квалитет
Димензии : Должина на Синџирот на 600mm Материјал : Супер Квалитетни Алуминиумски+Стакло+Квалитетот Кристал Боја : Како на Сликата. Стил : Креативни & Личност & Едноставен и Европа & НАС Одговара за : Лица & Фестивал Партија & Premium Hotel & Home & Празник & Подарок & Сувенири & Свадба & Изложба Функција : 1. Облечи вашиот одмор со овие Слатки Срцето Ѓердан. 2. Тоа е навистина убава и романтична. 3. Тоа може да биде посебен подарок за фестивалски ден. 4. Тоа е Ѓердан, изгледа толку симпатична и уникатен. 5. Класичниот дизајн е совршен за вратот декорација. Answer : ___________________________ Note : 1.Како прирачник за мерење производи, не е 1cm грешка. 2. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас во нашите деловни време

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Houbian
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
30*30мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
R0L001
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Функција:
Расположение Tracker
боја:
Пинк жолта
Обликот:
Срце облик
Материјал:
легура & кристал
Синџир должина:
60см
Стил:
Романтични

Најдобри понуди