• Обновено
24mm Carburetor Хидрати За Хонда GY6 125cc 150cc АТВ 125 PD24J Скутер Оди Kart [PX01]

24mm Carburetor Хидрати За Хонда GY6 125cc 150cc АТВ 125 PD24J Скутер Оди Kart [PX01]

Buyers rating:
-8 % DEN 1766.00
DEN 1919.52

Залиха

Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ви благодариме. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Опис : Одговара За Carburetor Авто Хидрати 150 CC GY6 АТВ Оди Kart Roketa Taotao Понесе 24mm Состојба : 100% Сосема Нов Внатрешен Дијаметар (доза страна) : 24mm Надворешниот Дијаметар (доза страна) : 32-милиметри Внатрешен Дијаметар (филтер за воздух страна) : 38mm Надворешниот Дијаметар(филтер за воздух страна) : 42mm ве Молиме проверете вистинската големина на сликата. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.)
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Fitment : Carburetor најмногу одговара : За GY6 или GY6 Клон мотор 125cc За 125cc Оди Картинг моторот За 125cc Dune Buggie мотор За 125cc Buggie мотор За ROKETA,За SUNL,За BAJA,За KAZUMA,За CARROLLS За TREAM,За ОРЕЛ,За TAOTAO,За REDCAT, За РЕЗЕРВОАРОТ,За GIOVANNI,За AIMEX,За JACKEL,За шумски пожар,За XTREME,За SEASENG,За QLINK Ова исто така може да се вклопи во некои од моделот форма За Јамаха, За Suzuki, За Kawasaki и За Веспа скутери.

Основни карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Име На Модел:
За Хонда GY6
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
530g
Тип На Објект:
Carburetor
Специјални Функции:
Carburetor
Објектот Ширина:
12cm
Бренд Име:
Wotefusi
Објектот Дијаметар:
9cm

Најдобри понуди