• Обновено
Allenjoy Винил chromakey фотографија свадба backdrops аквамарин фаза завеса фестивал прослава фотографски позадина

Allenjoy Винил chromakey фотографија свадба backdrops аквамарин фаза завеса фестивал прослава фотографски позадина

Buyers rating:
-31 % DEN 460.00
DEN 666.72

Залиха

Тоа е префериран избор за фотографи.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5.дон П : Е производ направен од хартија или ткаенина? Колку видови на материјал имаш? A : Нашата позадина е направен за клиентите. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Можете да ја испратите сликата и други прилагодите информации на нашата E-mail : шон(во)globalego. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно .Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego. Треба да се обезбеди висок квалитет на печатење датотека за нас. Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Пад на превозот 6. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-468cm.

Основни карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контакт us
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Најдобри понуди